Muž zapálil vlastní BMW před muzeem BMW v Mnichově jako ukázku protestu proti přístupu servisu firmy.

Je jisté, pokud zapálíte vlastní auto jako formu protestu, že zřejmě nejste s vozem příliš spokojen. Pokud ještě jako vlastník vozu stojíte s tabulí, kde o firmě není vůbec nic hezkého napsáno, potom Vás něco muselo hodně naštvat.

Kdyby věděl italský byznysman Hadi Pourmohseni, jaké problémy nastanou problémy po koupi auta BMW M6, asi by si vybral úplně jinou značku.

V roce 2008 se rozhodl pro koupi nového vozu z autosalonu. Bohužel nebylo vše v pořádku a obrátil se na servis, který jej odbyl a nevyřešil celou záležitost k Hadiho spokojenosti. Celý problém se nedařilo vyřešit ani za pět let a došlo ke kuriózní události, kdy Hadi svůj vůz přivezl před Frankfurtský autosalon, kde vozidlo rozbil sekerou.

Po několika dalších incidentech vyvrcholil tento spor tím, že Hadi přivezl vůz do Mnichova a před muzeem BMW v Mnichově vůz zapálil. Během protestu ještě vyjádřil nespokojenost tabulí s nepříliš lichotivými texty o BMW. Na místo nakonec dorazila policie s hasiči a došlo k zatčení Hadiho. Dle jeho vyjádření, hodlá i nadále protestovat proti přístupu BMW.

Autor:
Publikováno: 28. 9. 2017 12:52 Nahlásit obsah