LEGO Bugatti Chiron? Tenhle precizní kousek si nemůžete nechat ujít

LEGO Bugatti Chiron? Tenhle precizní kousek si nemůžete nechat ujít Zdroj: code-red.info

Že je Lego jenom pro děti? Blbost, i dospělé potěší relax v podobě skládání jednotlivých dílků až do výsledného kompaktního celku. O to se zasloužila hlavně kolekce Lego Technic, která se specializuje na velmi propracované a často drahé objekty. Tentokrát se ve spolupráci s Bugatti dostavil jejich proslavený model.

Lego Bugatti Chiron sice oproti své předloze velikostně zaostává, stále však se může chlubit poměrně nemalými rozměry. Na délku má 56 centimetrů, na šířku 25 centimetrů a na výšku 14 centimetrů, celková velikost pak odpovídá poměru 1:8 vzhledem k originálu. Jedná se o třetí největší model z kolekce Lego Technic.

Každý kus nese své jedinečné sériové číslo, které lze také uplatnit na stránkách Lego k otevření specifického obsahu. Stavebnice se pak skládá celkem z 3599 dílků.

Zdroj: mattonito.com Chironu z Lega nechybí také pohyblivost. Můžete hýbat dveřmi, koly nebo písty šestnáctiválcového motoru. Ve výbavě můžete dále nalézt i aktivní zadní spoiler či aerodynamické prvky karoserie.

K prodeji je ve všech kamenných obchodech Lega, na oficiálních stránkách a samozřejmě i ve vybraných obchodech na internetu.

Zdroj: mattonito.com Ze spolupráce těchto dvou společností je opravdu hodně znát samotná propracovanost a smysl pro detail. Tento model však nepatří k těm levnějším, zaplatíte za něj zhruba 10 tis. Kč.

Zdroj: fanaticar.de Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 18. 8. 2018 19:43 Nahlásit obsah
Loading...