Kolik toho vydrží brzdové kotouče

Brzdové kotouče jsou tlusté pláty oceli, které vydrží opravdu hodně. Podíváme se ve videu jakou střelnou zbraň potřebujeme, abychom jej dokázali alespoň trochu poškodit. Nakonec uvidíme něco, co dokáže oproti ostatním s kotouči skutečně zacvičit.

Tentokrát se podíváme na něco, co se příliš často v reportážích neobjevuje - brzdové kotouče. Pravidelně jsou při testech skryté, ale svou funkci většinou plní skvěle. Pojďmě se na ně podívat z úplně jiné stránky, a to na jejich pevnost.

Co bychom museli použít, abychom tyto ocelové pláty dokázali zničit? V reportáži se podíváme o pokusy prostřelit je nejprve pistolí nebo revolverem. Ty moc úspěšné nejsou. Po přechodu na útočné a odstřelovací pušky se situace trochu mění, ale zdá se, že prostřelení již dvou kotoučů za sebou je téměř nemožné. Teprve až s použitím sniperských zbraní se speciálními náboji začínají zbraně mít navrch a úplně poslední použitý průrazný, zápalný .50 BMG dokáže projít až pěti kotouči. Součástí videa je i upoutávka na mobilní hru War dragons. 

Autor:
Publikováno: 3. 12. 2017 15:00 Nahlásit obsah