Jak poznat zatopené auto ještě před tím, než jej zakoupíte.

Zatopené auto skutečně nikdo nechce. Ukážeme Vám v následujícím videu, jak bezpečně poznat, zda auto, o které máte zájem, nebylo náhodou zatopeno. Čekalo by Vás jen trápení s opravami a mnoho problémů.

Pokud dojde k zatopení auta při potopě, případně pokud skončí pod vodou jiným způsobem, je několik způsobů, jak i laik pozná, že k tomu došlo.

Prvním testem je použití čichu v prostoru nohou řidiče. Pokud cítíte zatuchlinu a plíseň, tak jste našli utopence. Také špína, drobné kamínky a nečistoty má zřejmě na svědomí utopení vozidla. Normálně při čištění automobilu se nevyndávají sedadla, takže pokud najdete poškozené krytky šroubů sedadel nebo přímo poškozené šrouby, opět jste zřejmě našli, co asi někdo nechtěl, aby bylo nalezeno. Další známky zatopení najdete pod podlahou kufru, případně zarezlé kovové části nebo známky zatopení na světlech.

Tak jako tak, nikdy neprohloupíte, když vůz vezmete k automechanikovi, který by podobné příznaky měl odhalit, a za pár stovek Vám ušetří i několik tisíc korun.

Autor:
Publikováno: 3. 12. 2017 15:12 Nahlásit obsah