Chcete poznávací značku s nápisem F1? Pak si připravte 420 milionů korun

Chcete poznávací značku s nápisem F1? Pak si připravte 420 milionů korun Zdroj: bluevirgo777.pixnet.net

Poznávací značka na autě je jeho nezbytnou součástí, což může ovšem někomu vadit, jelikož to "narušuje" celistvost designu. Proto existují též SPZtky na přání, kdy si do kódu můžete napsat prakticky cokoliv. Za tuto úpravu ale obyčejně zaplatíte několik tisíc korun. Nedávno někdo však přišel s naprosto nevídanou cenou v řádech stovek milionů korun.

Ona poznávací značka nese jednoduše nápis "F1" a k mání byla na webu RegTransfers.com.  Pokud byste o značku měli zájem, připravte si nesmyslně obrovskou sumu peněz. Zaplatíte za ni totiž v přepočtu 420 milionů korun českých.

Vlastní ji společnost Kahn Design od doby, kdy ji koupil její šéf Afzal Kahn v roce 2007 za "pouhých" 440.000 liber. Za posledních deset let mu přišla spousta nabídek na koupi, všechny ovšem odmítl. Důvodem byla nízká cena.

Zdroj: bluevirgo777.pixnet.net Tentokrát to však vypadá s prodejem fenomenální SPZtky seriózně. Nepochybně se o značku bude zajímat několik lidí, u nichž peníze nejsou žádnou překážkou a sběratelské kousky zase naprostým potěšením.

Zdroj: hvg.hu Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 3. 8. 2018 20:02 Nahlásit obsah
Loading...