Kategorie zivot

Článek
Chcete být šťastnější? Přestaňte tolik plánovat a buďte spontánní
Chcete být šťastnější? Přestaňte tolik plánovat a buďte spontánní Máte každý svůj víkend, kdy se věnujete partnerovi, domácnosti, cestování nebo dětem, naplánovaný do nejmenších detailů? Jestli ve svém životě plánujete skoro všechno, šlapete si tím podle vědců z Ohio State University po štěstí. Chcete-li být šťastní, už tolik neplánujte a vneste do svého života trochu spontánnosti. Jaký je tedy klíč ke štěstí?
Článek
Tohle při styku nedělejte. Partnerce totiž může jít o život!
Tohle při styku nedělejte. Partnerce totiž může jít o život! Samotný pohlavní styk je nedílnou součástí našich životů a dopřeje si ho za život většina lidí. I ten s sebou ale nese jistá rizika, které se můžou v některých případech podepsat i na našem zdraví!
Článek
Pomocí obyčejné jehly můžete zachránit život při mrtvici. Jak poskytnout první pomoc?
Pomocí obyčejné jehly můžete zachránit život při mrtvici. Jak poskytnout první pomoc? Mezi nejčastější příčinu úmrtí lidí je mimo jiné mrtvice. Včasná první pomoc může zabránit nejen poškození mozku ale také zachránit lidský život. Jak poskytnout tuto pomoc vám ukážeme v následujícím článku. Stačí mít u sebe jehlu nebo spínací špendlík.