Žena pila celý měsíc 3 litry vody denně: Jak se tento experiment podepsal na jejím těle?

Žena pila celý měsíc 3 litry vody denně: Jak se tento experiment podepsal na jejím těle? Zdroj: Shutterstock.com

Pravidelný pitný režim je velmi důležitý. Stále dokola nám je omíláno, že bychom měli denně vypít alespoň 1,5 litru čisté neperlivé vody. I když všichni víme, že voda je pro naše tělo základ, často do sebe dostaneme mnohem méně tekutin. Britka Sarah Smithová se naopak rozhodla, že po celý měsíc denně vypije 3 litry vody. Jak její experiment dopadl?

3 litry vody denně po celé 4 týdny? Podívejte se na fotky před a po

Britka Sarah Smithová si jednoho dne v novinách přečetla, že více než pětina britských žen do sebe dostane mnohem méně tekutin, než je doporučený denní příjem. Na popud této informace se rozhoupala k velmi zajímavému experimentu, který spočíval v tom, že bude po dobu 4 týdnů pít 3 litry čisté neperlivé vody denně.

„Když jsem se na sebe před experimentem podívala do zrcadla, bylo mi 42 let, ale vypadala jsem spíš na 52. Měla jsem tmavé kruhy pod očima, v důsledku kterých jsem vypadala vyčerpaně. Obličej jsem měla plný vrásek a podivných červených skvrnek. I mé rty byly svraštělé. Dokonce mé dcery říkaly, že vypadám na 100 let, a já s nimi musím zpětně souhlasit,“ říká Sarah, která přiznává, že tento neuspokojivý stav její pleti byl hlavně důsledkem špatné hydratace.

Sarah Smithová svůj experiment zaznamenávala týden po týdnu. Jeho výsledek vás naprosto ohromí.

strana 1 / 5
Autor:
Publikováno: 10. 4. 2019 14:08 Nahlásit obsah
Témata: Zdraví a krása
Loading...