Šokovaní lékaři nevěřili vlastním očím. Žena porodila jak v únoru, tak také v březnu téhož roku

Šokovaní lékaři nevěřili vlastním očím. Žena porodila jak v únoru, tak také v březnu téhož roku Zdroj: Shutterstock.com

Dvacetiletá Árifa Sultánová z Bangladéše porodila v únoru krásného zdravého chlapečka. Celý porod proběhl bez problémů a mladá maminka se po pár dnech vrátila s miminkem domů.

Za měsíc se ale vrátila do nemocnice znovu a stěžovala si na velké bolesti břicha. Když ji lékaři vyšetřili, šokovalo je a také ženu jejich zjištění. V těle ženy našli totiž další dělohu a v ní zdravá dvojčata. Lékaři jsou přesvědčeni, že během plodného období se vytvořila tři embrya. Ihned proto provedli císařský řez a na svět tak po měsíci přišla dvojčátka, nejprve holčička a poté chlapeček.

Zdroj: Shutterstock.com Jak se později vyjádřila gynekoložka, která zákrok prováděla: “Byli jsme v šoku a překvapení, stejně jako samotná maminka.“ Jak se mohlo něco takového stát? Žena prý byla velmi chudá, nechodila na žádná vyšetření během těhotenství, a to ani na ultrazvuk, proto nikdo nic netušil.

Naštěstí vše dobře dopadlo a všichni byli po čtyřech dnech propuštěni domů za bratříčkem a tatínkem. Maminka i tatínek mají ze svých dětí velkou radost, ale trápí je jejich finanční situace, protože manžel vydělává pouze v přepočtu asi 2 200 korun měsíčně ale jak sám řekl, udělá vše, co bude v jeho silách, aby jeho ženě a dětem nic nechybělo.

Autor:
Publikováno: 5. 4. 2019 12:25 Nahlásit obsah