Jako malé si tyto ženy daly slib. Nyní jsou už dospělé a jedna z nich umírá. Dodrží druhá svůj slib?

Jako malé si tyto ženy daly slib. Nyní jsou už dospělé a jedna z nich umírá. Dodrží druhá svůj slib? Zdroj: boredpanda.com

Manželé Laura a Rico Ruffinovi jsou šťastní manželé, kteří vychovávají své dvě dcerky. Jsou zdravé a šťastné, stejně jako čtyři dcery Elizabeth Diamondové, svobodné matky a nejlepší kamarádky již od školních let Laury. Už jako malé holčičky si slíbily, že si budou vždy pomáhat a podporovat se.

Elizabeth se v roce 2014 obrátil život naruby. Celý život byla energická, milovala své holčičky, sport, zdravě se stravovala, byla autorkou motivačních knih a pro mnohé byla velkým vzorem. Když jí diagnostikovali rakovinu mozku v posledním stádiu, tehdy pochopila, jaký vzácný dar je její přátelství s Laurou.

Dnes již 40letá Elizabeth myslela hlavně na své dcerky. Moc se bála, že po její smrti skončí v dětském domově nebo že je rozdělí do pěstounských rodin. Zdroj: boredpanda.com

Lily, Ella, Samona a Tara si život bez milované maminky a bez sebe navzájem neuměly ani představit. Elizabeth s nimi o všem otevřeně hovořila a rozhodla se udělat vše, aby holčičky zůstaly spolu.

strana 1 / 3
Autor:
Publikováno: 8. 4. 2019 11:03 Nahlásit obsah
Loading...