Práce snů pro ženy: Tenhle sexy milionář shání asistentku, která s ním procestuje svět

Práce snů pro ženy: Tenhle sexy milionář shání asistentku, která s ním procestuje svět Zdroj: Matthewlepre.com

Plánujete, že začnete po práci vydělávat? Anebo vás to ve stávajícím zaměstnání nebaví a chtěla byste změnu? V tom případě pro vás máme horký tip. Odpovězte na inzerát fešného milionáře Matthewa Lepreho, který k sobě aktuálně hledá pravou ruku. Kromě toho, že své asistentce nabízí nejméně 1,1 milionu ročně, hodlá s ní procestovat celý svět.

Pohledný milionář nabízí práci snů: Jdete do toho?

Pohledný 26letý milionář Matthew Lepre, který pochází z australského Sydney, podniká v oblasti e-commerce. Jelikož mu jde práce od ruky a zakázky se jenom hrnou, sám už na svůj byznys nestačí. Na svých webových stránkách proto zveřejnil inzerát, ve kterém hledá osobního asistenta nebo osobní asistentku.

Matthew, který momentálně žije ve své luxusní vile v Thajsku a který zároveň miluje cestování po celém světě, svému budoucímu osobnímu asistentu či asistentce nabízí základní roční plat v přepočtu 1,1 milionu korun.

„Plat se bude odvíjet podle vašich zkušeností a znalostí. Náklady na cestování po světě a na ubytování hradím samozřejmě já. Cestování skloubené s prací mi umožnilo žít ideální život. Proto chci dát i někomu dalšímu příležitost, aby to samé zažil vedle mě,“ říká sexy milionář.

strana 1 / 3
Autor:
Publikováno: 11. 4. 2019 12:27 Nahlásit obsah
Témata: Zábava