Česká Barbie se ukázala na sociální síti bez make-up. Proč používá tolik líčidel?

Česká Barbie se ukázala na sociální síti bez make-up. Proč používá tolik líčidel? Zdroj: instagram.com

Tato mladá slečna je pro některé z vás již velmi známou osobností. Ostatním prozradíme, že se jedná o vůbec nejznámější českou Barbie, Gabriellu Jiráčkovou alias Lolo ta Bella. Ve svých teprve 18 letech podstoupila několik plastických operací, a to z jediného důvodu - chce vypadat jako panenka Barbie.

Ačkoliv ve světě je takových dívek mnoho, u nás je to zcela něco výjimečného. Neznám ženu, která by netoužila na svém těle něco změnit, podstoupit plastickou operaci třeba kvůli většímu poprsí či menšímu bříšku a zralejší ženy chtějí vyhladit vrásky. Ale aby chtěl někdo vypadat jako známá hračka?

Když Gabriela na svém Instagramu zveřejnila fotografii bez make-upu, spousta jejich fanoušků, včetně nás, nevěřila vlastním očím. Doslova nás to šokovalo. Vždyť je to přece tak krásná dívka, proč chce ze sebe dělat něco takového? Každá dívka by jí její tvář mohla závidět, tak proč dobrovolně podstupuje operace, když opravdu nemusí? Jenom doufáme, že až se na sebe po letech podívá do zrcadla nebude svého rozhodnutí litovat.

Posuďte sami v galerii níže, zda máme pravdu. A jaký názor na tuto slečnu máte vy?

Galerie Lolo ta Bella Lolo ta Bella Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 18. 4. 2019 11:10 Nahlásit obsah