Máme pro vás pět zaručených způsobů, jak se zbavit přebytečného tuku na bocích!

Je nám všem naprosto jasné, že obezita patří mezi ty nejviditelnější faktory, které nám způsobují zákeřné populační nemoci, se kterými se setkáváme na každém rohu. Patří mezi ně například cukrovka, která se rozděluje do mnoha typů a také srdeční a cévní choroby. Historicky těmito chorobami trpí většinou muži, kteří jsou většími labužníky než ženy.

V následujícím článku vám představíme 5 zaručených receptů, které působí jako super spalovače tuků, které jste si za léta nahromadily ve vašem těle. Je samozřejmě žádoucí, aby jste spolu s těmito ozdravovacími recepty zasáhly i do vašeho jídelníčku a začaly jej směřovat více k čerstvé zelenině a ovoci. Spolu v kombinaci s ovocnými šťávami by mělo jít vše podle plánu...

1) Česnek smíchaný s čerstvě vylisovanou citrónovou šťávou a horkou vodou. Tekutiny v poměru 1:2. Tento nápoj redukuje tuk a cholesterol.

2) Čerstvě vylisovaná citrónová šťáva smíchaná s vlažnou vodou. Velice účinný nápoj, který vytváří zásadité klima ve vašem těle. Ničí jak tuky, tak i rakovinnotovrné buňky.

3) Zelený čaj. Je to nápoj plný antioxidantů, který uleví vašemu těu i mysli a pomůže vám s redukcí váhy. Nic se samozřejmě nemá přehánět, a to samozřejmě platí i u pravých čajů, které jsou plné teinu a mohou způsobovat nespavost.

4) Jablečný ocet smíchaný spolu s medem a horkou vodou. Hrnek zalejeme horkou vodou, přidáme polévkovou lžíci jablečného octu, lžícu medu a nápoj je hotový. Tento elixír působí velice dobře na trávení a redukci váhy. Stějně jako citrónová voda pomáhá k nastolení zásaditého klimatu vašeho těla.

5) Jako poslední jsme si pro vás připravili magický nápoj, který se skládá z mnoha surovin. Na přípravu budete potřebovat: vodu, okurek, rozmixovaný zázvor a lístky máty. Všechny suroviny je nejlepší rozmixovat a následně naředit vodou. Pro správné účinky nechte koktejl přes noc uležet v lednici a vypijte jej ráno nalačno.

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 9. 4. 2019 11:42 Nahlásit obsah
Témata: Video