Zvyklosti bohatých a úspěšných lidí, které byste měli praktikovat i vy

Zvyklosti bohatých a úspěšných lidí, které byste měli praktikovat i vy Zdroj: Shutterstock.com

Úspěšní a bohatí lidé jsou si vědomi toho, že to tak daleko nedotáhli pouze díky svému vzdělání, štěstí a tvrdé práci. Tajemství jejich úspěchu spočívá také v jejich zcela obyčejných návycích. Zkuste se jimi inspirovat i vy a rozhodně už nebudete muset žít od jedné výplaty ke druhé. A co víc - tento nový přístup k životu vás rozhodně nebude bolet.

Kupujte si pouze to, co skutečně potřebujete

Neutrácejte za věci, které pro vás nejsou životně důležité. Inspirujte se úspěšnými lidmi, kteří jsou velmi šetrní a kteří nevyhazují peníze za zbytečnosti. Tito lidé namísto bezhlavého utrácení peněz raději investují do svého vzdělání, zkušeností a volného času.

Takový Mark Zuckerberg třeba zbytečně nevyhazuje peníze za oblečení a každý den nosí obyčejné šedé tričko zkombinované s modrými džíny. Pouze na oficiální společenské akce si vezme pánský oblek. Důkazem jeho šetrnosti je jeho šatní skříň, v níž visí samá šedá trička. Spoluzakladatel společnosti Apple, Steve Jobs, na tom byl tak nějak podobně. Rád zase kombinoval černá trička s modrými džíny.

strana 1 / 5
Autor:
Publikováno: 11. 4. 2019 12:23 Nahlásit obsah