Jaký styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení?

Jaký styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení?

Znamení zvěrokruhu může prozradit, jaký je náš vztah k módě, ale také nám napovědět, jak bychom se měli oblékat nebo co bychom mohli vyzkoušet. Ať už těmto záležitostem věříte, nebo ne, podívejte se, jestli na vás a vaše blízké módní horoskop a rady pro konkrétní znamení sedí.

Beran

Berani se často drží svého stylu a jsou v oblasti oblékání konzervativní. Příliš extravagantní nebývají, ale díky jejich tvořivosti, přímosti a ctižádostivosti se jim daří vhodně zvoleným oblečením zakrývat svůj věk. Aktuální módu nesledují, řídí se jen sami sebou. Pokud je však někdo pochválí, že jim to sluší, mají z toho velkou radost. Dávají přednost kvalitě před kvantitou. Vzhledem k tomu, že jsou ženy narozené ve znamení Berana ovlivňovány mužským principem, obvykle jim sluší více kalhoty jednoduchého střihu než sukně a kratší sestřih než dlouhé vlasy.

Rada: nebojte se barev a zkuste se trochu více odvázat, vaší barvou by měla být ohnivá červená. Vyzkoušejte také výraznější vzory a pro jednou vyměňte kalhoty za vypasovanou sukni.

strana 1 / 12
Autor:
Publikováno: 18. 4. 2019 15:09 Nahlásit obsah