Horoskop na 18. týden (29.4. 2019 - 5.5. 2019)

A je tu zase pondělí. Jak prožiješ tento týden? Bude pro tebe volno uprostřed týdne vysvobozením, nebo bys raději zůstala v práci, než trávit čas s rodinou? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Už delší dobu meleš z posledního a opravdu potřebuješ oddych. Volná středa k tomu bude ideální. Hlavně si neplánuj žádné náročné výlety nebo zběsilý jarní úklid. Raději si pořádně odpočiň. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci je to poslední dobou úplný blázinec, takže budeš ráda, když se ti naskytne možnost netrávit tam tolik času. Zároveň se naučíš spoustu užitečných věcí, s kterými pak ostatním kolegům doslova vytřeš zrak. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvůj partner se poslední dobou hodně změnil. A ty začínáš mít pocit, že právě ty věci, které se změnily, tě na něm nejvíc přitahovaly. Neházej hned flintu do žita, dej mu šanci ukázat, že ten tvůj milovaný chlapec v něm stále ještě je. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Konečně se dočkáš vysněné dovolené. Podařilo se ti ukořistit volno během květnových svátků. Tak si užívej a ani náhodou nemysli na práci. Zasloužíš si to! 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Málokdy se ti podaří ukrást si chvilku sama pro sebe. Vždycky tě zaměstnává buď rodina, partner nebo aspoň přátelé. Tentokrát se ti to ale povede. I když se tě bude někdo pokoušet na poslední chvíli zlákat. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Neměla bys dávat tolik na názor ostatních. Občas kvůli jednomu nesouhlasnému názoru zahodíš šanci na vztah, který by mohl potenciálně mít pěknou budoucnost. Dej víc na sebe a vlastní intuici. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Bohužel tě teď nečekají zrovna hezké chvíle. Budou tě trápit zdravotní problémy, a ještě tě zklame někdo, od koho bys to v životě nečekala. Nenechej se tím složit a buď silná. Všechno zas bude dobré. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Možná vypadáš, že už ses z minulého vztahu vzpamatovala. Možná tomu i ty sama věříš, ale opak je pravdou. Jakmile svou bývalou lásku zas uvidíš, svět se ti převrátí zas naruby. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Šéf nebude tento týden zrovna v nejlepším rozpoložení, takže budeš zoufale vyhlížet středeční volno, aby sis od jeho neustálých poznámek trochu odpočinula. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Už dlouho se rozhlížíš po nějakém vhodném protějšku. Bohužel tě to nakonec spíš utvrzuje v tom zůstat sama. Neměla bys ale úplně zanevřít na vztahy, nakonec se přece jen najde někdo, koho bys ráda vídala třeba i do konce života. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden se tě bude držet špatná nálada a nebudeš schopná se jí zbavit. Bohužel tak budeš otravovat náladu i tvým blízkým. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci se konečně dočkáš chvilky klidu. Nebude po tobě pořád někdo něco chtít a ty si budeš moct konečně dělat svoji práci. A taky se ti podaří dohnat nějaké resty. 

Autor:
Publikováno: 30. 4. 2019 13:39 Nahlásit obsah