Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Tři druhy sexu, které muži milují ze všeho nejvíc!

Tři druhy sexu, které muži milují ze všeho nejvíc! Zdroj: Shutterstock.com

Kdo se má v těch chlapech vyznat? Jednou z vás strhává šaty už ve dveřích, jindy by vás hodiny a hodiny hýčkal. Pojďme si udělat malou procházku mužskou touhou.

Myslíte si, že máte osvědčený recept, jak v něm rozdmýchat plameny vášně? Co ale dělat, když vaše osvědčené triky nezabírají? Možná volíte špatnou taktiku a váš drahý si žádná úplně něco jiného.

Pokud budete dávat dobrý pozor, můžete v jeho chování odhalit signály, které vám prozradí, jaký druh milování u něj vzbudí vášnivou odezvu.  Víme, jaké tři druhy sexu má váš alfa samec rád a prozradíme vám, jak jeho touhy odhalit dřív, než na ně přijde on sám.

1. Zuřivé zvíře

Když váš drahý zaboduje v práci nebo rozdrtí soupeře na hřišti, rozdráždí to jeho produkci hormonů k nepříčetnosti. V tu chvíli se v něm probudí muž-lovec, který vám bude chtít dokázat, že je pán tvorstva. Připravte se na to, že jediné po čem bude toužit, je strhat z vás šaty a opřít o kuchyňskou linku.

Stačí tedy pozorně svého muže sledovat. Ve chvíli, kdy se dozvíte o některém z jeho zářných úspěchů, můžete začít odklízet nádobí a začít se svlékat. Plameny vášně jsou zažehnuty a vás čeká pěkně zuřivá chvilka.

strana 1 / 3
Autor:
Publikováno: 11. 4. 2019 13:40 Nahlásit obsah
Témata: 18+
Loading...