Kategorie Zdraví a krása

Článek
Jak rozproudit lymfatický systém? Bylinkami, saunou i suchým kartáčováním
Jak rozproudit lymfatický systém? Bylinkami, saunou i suchým kartáčováním Ucpaný lymfatický systém dokáže v našem těle nadělat pořádnou paseku. Tento systém skládající se z lymfatických cév a uzlin, kterými proudí lymfa, odvádí pryč z našeho těla nahromaděné toxické látky. Pokud ale lymfa v našem těle neproudí tak, jak má, můžeme to odnést řadou zdravotních problémů. Co tedy s tím?
Článek
Geniální využití balzámu na rty: Tento všestranný pomocník nepaří jenom na ústa
Geniální využití balzámu na rty: Tento všestranný pomocník nepaří jenom na ústa Nedáte bez balzámu na rty ani ránu? Od teď jej budete mít ještě radši. Balzám není skvělý pouze na hydrataci suchých a popraskaných rtů. Tato věcička, kterou tak často vidíte přímo u pokladen drogerií a supermarketů, má spoustu dalších alternativních využití. Balzám na rty je podle nás naprosto geniální věc, která skvěle poslouží úplně každému.
Článek
Příznaky velmi přetížených jater toxiny. Je to i jeden z důvodů přibírání na váze!
Příznaky velmi přetížených jater toxiny. Je to i jeden z důvodů přibírání na váze! Játra patří mezi nejdůležitější orgány v lidském těle. Zodpovídají za mnoho důležitých procesů, hlavně tedy slouží jako filtr, ve kterém se zachytává všechen toxický materiál, který naším tělem proudí. Samozřejmě vykonávají i mnoho dalších funkcí, jako trávení tuků, skladování vitamínů a minerálů vstřebávaných ze zkonzumovaného jídla.
Článek
Nejnakažlivější nemoc na světě, která postihuje zejména malé děti - Slintavka a kulhavka
Nejnakažlivější nemoc na světě, která postihuje zejména malé děti - Slintavka a kulhavka Každý rodič, který má potomka ve školním věku, moc dobře ví, že je jeho dítě denně vystaveno riziku některých infekčních onemocnění. Některé nemoci jsou však mnohem závažnější než jiné. Dnes bude přesněji řeč o slintavce a kulhavce, tzv. nemocí rukou, nohou a úst.
Článek
Desatero hlavních příznaků rakoviny, které my ženy velmi často přehlížíme!
Desatero hlavních příznaků rakoviny, které my ženy velmi často přehlížíme! Ačkoliv je o nás ženách známo, že na své zdraví dbáme přeci jen o něco více než muži, i nám se může bohužel stát, že příznaky, které mohou být známkou rakoviny, začneme přehlížet a nepřipisovat jim žádnou váhu. Jenže to je obrovská chyba!
(14) Načíst více