Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Kategorie 18+

Článek
Potraviny, které dokážou zásadně ovlivnit vůni a zdraví vaší vagíny!
Potraviny, které dokážou zásadně ovlivnit vůni a zdraví vaší vagíny! Tak stejně jako jsou potraviny důležité pro naši pleť, jsou důležité, ba možná i víc, pro naši vagínu. Víte, které náš pohlavní orgán ovlivňují?
Článek
9 důvodů, proč může pohlavní styk ženu bolet. Zažíváte bolest také?
9 důvodů, proč může pohlavní styk ženu bolet. Zažíváte bolest také? Sex by vlastně mělo být to nejpříjemnější, co se dá na této planetě zažít. Pokud však při něm zažíváme nežádoucí bolest, už to příjemné není a na řadě jsou obavy. Někdy to může být zdravotním stavem a je na místě navštívit gynekologa či urologa. Ale co když je vše, jak má být a přesto to není ono?
Článek
Tohle při styku nedělejte. Partnerce totiž může jít o život!
Tohle při styku nedělejte. Partnerce totiž může jít o život! Samotný pohlavní styk je nedílnou součástí našich životů a dopřeje si ho za život většina lidí. I ten s sebou ale nese jistá rizika, které se můžou v některých případech podepsat i na našem zdraví!
Článek
Tři druhy sexu, které muži milují ze všeho nejvíc!
Tři druhy sexu, které muži milují ze všeho nejvíc! Kdo se má v těch chlapech vyznat? Jednou z vás strhává šaty už ve dveřích, jindy by vás hodiny a hodiny hýčkal. Pojďme si udělat malou procházku mužskou touhou.