Kategorie Nejnovější obsah

Článek
TOP deset aut, ve kterých naleznete ty nejvíce bezohledné řidiče
TOP deset aut, ve kterých naleznete ty nejvíce bezohledné řidiče Jistě. Taková záležitost se nedá určit se stoprocentní přesností, jaký řidič - taková jízda. Soudit hned někoho jen podle auta je prostě blbost. Jenže zde existuje v jisté míře spojitost. Určité skupiny lidí přitahují určité značky aut, ať tomu věříme či nikoliv. Pak už jenom záleží, jak se to projevuje přímo na silnici.
Článek
Žena a její 1letý syn zahynuli v autě, když manžel odklízel sníh. Příšerné neštěstí, které může zasáhnout i vás!
Žena a její 1letý syn zahynuli v autě, když manžel odklízel sníh. Příšerné neštěstí, které může zasáhnout i vás! Takové věci by se stávat opravdu neměly. New Jersey patří do oblasti, kde taktéž padá sníh a ten se nevyhnul ani jejich osudnému autu. Mělo jít jen o klasické pondělí. Manžel odklízel sníh z auta a rodina se mezitím chtěla při čekání na něj zahřát. Bohužel zapomněla na ucpaný výfuk, což mělo za následek tragického konce.
Článek
TOP 5 nejznámějších log aut. Známe jejich význam i původ!
TOP 5 nejznámějších log aut. Známe jejich význam i původ! Každý by asi poznal loga těch nejznámějších automobilek čistě podle vzhledu. Dokázali byste je ale poznat jen podle popisu z hlediska jejich významu nebo původu? To už není tak lehké. Proto se vám to níže pokusíme objasnit a vy budete moci být zase o něco moudřejšími…
(1671) Načíst více